НАКАЗ

09.02.2018 р. № 39
Про тимчасове призупинення
освітнього процесу в гімназії № 172 «Нивки»

     На виконання наказу Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 09.02.2018 року № 68 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу у деяких закладах загальної середньої освіти Шевченківського району м. Києва»  у зв'язку із зростанням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та з метою недопущення загострення епідемічної ситуації в гімназії

 НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово призупинити освітній процес у у гімназії № 172 «Нивки»  з 12.02.2018 року до покращення епідеміологічної ситуації.

2. Заступнику директора з навчально- виховної роботи Грищенко Н.О. організувати проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об'єктах тощо.

3. Заступнику директора з адміністративно- господарчої частини Тарановій В.П. забезпечити проведення санітарно-профілактичних заходів у гімназії.

4. Учителям-предметникам вжити заходів щодо забезпечення виконання навчальних програм, у тому числі шляхом запровадження елементів дистанційного навчання.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. ico_arrow Опитування

Що Ви вважаєте найбільш актуальним для розвитку гімназії?


Всього голосів: 420

 Зайти в облікові сторінки Офіс 365.