Учителі гімназії взяли участь у Київському освітньому форумі “Нова Українська школа 2017-2018 н.р.: старт чи продовження поступу”. У програмі форуму учителям та керівникам навчальних закладів запропонували тренінги, публічні дискусії, круглі столи, семінари, творчі зустрічи на актуальні теми, що турбують кожного освітянина на початку нового навчального року. Корисними для нас були заходи, присвячені створенню сучасного інформаційно-освітнього середовища гімназії та впровадження STEM.
     Учителі української мови та літератури взяли участь у діловій зустрічі з автором підручників О. Авраменком, учителі географії спілкувалися з автором серії підручників В. Бойко. Учителі математики нашої гімназії працювали над складними питаннями дослідницьких завдань з параметрами для старшокласників, учителі історії вивчали особливості формування ключових компетентностей учнів.
     У колі уваги наших учителів залишаються інформаційно-комунікаційні технології. Зокрема, візуалізація он-лайн на уроках біології, розв’язання компетентнісних задач у середовищі Scratch на уроках інформатики. Старанно працюють, щоб залишитися сучасними, учителі іноземних мов – Task-based learning: the way to real learning!
     У різних активностях взяли участь учителі початкової школи: формування ключових компетентностей при навчанні грамоти та природознавства, дослідницькі методи навчання молодших школярів та практична спрямованість їх обчислювальних навичок.