Англійська мова вивчається поглиблено з першого класу (3 години на тиждень у першому класі, 4 години на тиждень у четвертому класі, 5 годин на тиждень з п'ятого класу) та є профільною для всіх учнів. У 10-11 класах додатково вивчаються спецкурси - ділова англійська мова, література Великобританії та США, країнознавство. Навчання проводиться за підручниками британських видавництв, схваленими Міністерством освіти та науки України.

Завдяки 15 висококваліфікованим викладачам, учні нашої гімназії посідають призові місця на районних та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах. Так, за останні три роки 20 учнів стали призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, а двоє учнів зайняли І місце на міському етапі. Результати Зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови за 2015/2016 н.р. високі - 75% учнів отримали бали достатнього та високого рівнів.

З 2016 року гімназія розпочала співпрацю з AmericanCouncilsUkraine та взяла участь у конкурсі FLEX. Багато учнів щорічно отримують міжнародні сертифікати (IELTS, FCE, TOEFL) на володіння англійською мовою рівня B2 та вище. Кожен захід, проведений протягом щорічного Тижня англійської мови, спрямований на зростання зацікавленості дітей та мотивує вивчати англійську мову. Традиційно у гімназії проходять конкурси "Майстер-Шеф", "All about Britain", звітні концерти та конкурси відеокліпів, зустрічі з цікавими людьми з різних країн.  Учителі англійської мови плідно співпрацюють з носіями мови. З 2016 року в гімназії розпочав свою роботу Speaking Club під керівництвом викладача з Кенії Едув'є Дональда. З квітня 2017 року у гімназії стартував проект GoCamp, у рамках якого з учнями працює волонтер з Нігерії Альберт Ахосе. Протягом проекту учні 5-11 класів спілкуються з гостем, обмінюються досвідом, культурою та проводять час весело й яскраво.

Бінарні уроки англійської мови

В рамках Року англійської мови у гімназії пройшла серія особливих уроків. докладніше...

English decade welcomes you!

“Make it brighter!” (newspapers contest for all the pupils)

“All about Britain” (intellectual quiz for 5th-formers)

“How smart are you?” (test for 9th-formers)

“Little and funny” (primary school concert)