Проектна діяльність учнів гімназії >>>

Наші вітання учениці 9-А класу Іваниці Ользі!
     Оля перемогла в районному конкурсі на кращий соціальний проект для лідерів учнівського самоврядування «Золоте руно» в номінації «Актуальність розглянутої проблеми» (жовтень 2013 року).

Вітаємо переможців районного конкурсу цифрової фотографії «Книга у нашому житті» серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району, що відбувся 24 жовтня 2013 року: Шніт Валерію – у номінації «Читаюча людина»; Данилюк Ніколь у номінації «Літературні герої оживають на світлинах» та Радкевич Маргариту у номінації - «Гумористичні фото». Переглянути роботи >>>

Колесникова Тимофія, що посів ІІ місце у районному етапі конкурсу дитячого малюнку «Пожежа очима дітей», що проводився з 09.09.13 р.

Вітаємо призера проекту «Невідомі сторінки із життя та творчості Т.Г. Шевченка» у номінації «Факти із життя Т.Г. Шевченка» учня 11-А класу Борніка Віталія. Переглянути презентацію >>>

Декілька років поспіль учні 2-6 класів нашої гімназії беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру”. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.
       У цьому році сім учнів нашої гімназії отримали оцінку «відмінний результат». Вітаємо учнів 6-Б класу: Межевич Анну, Пшеничник Дарину, Яременко Владу, Ляпіну Анну та учнів початкової школи: Кракович Борислава, Іносову Наталю та Фень Олександу.

Учні 5-Б, 8-А та 10-А класів (вчитель Стародуб Н.В.) брали участь та посіли призові місця у Міжнародному дистанційному бліц-турнірі з англійської мови, який проходив в рамках проекту "Новий урок". Вітаємо переможців!

24 березня 2016 року відбувся районний етап Турніру "Фінансова грамотність". Команда учнів нашої гімназії "Chestnut" під керівництвом вчителя географії та економіки Козубенко Л.О. посіла ІІІ місце у номінації "Кращий відеоролик" (автор: учениця 11-А класу Пустоварова Поліна).
     Учасники команди Грицюк Богдан, Хвойницький Вадим, Кузнєвоц Ілля, Хомченко Марта, Дяченко Вероніка, Мусієнко Віктор, Низенко Маргарита показали високий рівень знань з економіки, уміння вести наукову дискусію, проявили високий рівень командної взаємодії. Вітаємо призерів, бажаємо їм нових перемог!