Проектна діяльність учнів гімназії >>>

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

У нашій гімназії завжди багато уваги приділялося вихованню в учнів та поглибленню знань у вчителів щодо здорового способу життя, формуванню правильного ставлення до власного харчування, розвитку фізичної активності (як учнів так і педагогічного колективу), дизайну закладу та прибудинкової території, охороні навколишнього середовища, створенню екологічно збалансованого навчального середовища.

• - Проект «GreenWeek» з метою формування громадської відповідальності при вирішенні актуальних проблем по збереженню довкілля та виховання екологічної компетентності;
  • - Арт-пікнік "Happy family day" до Міжнародного дня сім'ї, конкурс DreamEco;
  • - у рамках профілактики дитячого травматизму, попередження нещасних випадків, дотримання правил безпечної поведінки та правил пожежної безпеки, у гімназію №172 «Нивки» традиційно запрошують рятувальників із показовими виступами та демонстрацією пожежно-рятувального спорядження;
  • - проводимо різні спортивні свята: "Олімпійський урок", "Козацькі страви. Козацькі забави"; фестиваль "CoverHitFest" з метою організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва;
  • - святкові заходи до Міжнародного Дня Щастя;
  • - конкурс проектів благоустрою шкільного подвір’я в Майнкрафт та багато іншого.

Наші вітання учениці 9-А класу Іваниці Ользі!
     Оля перемогла в районному конкурсі на кращий соціальний проект для лідерів учнівського самоврядування «Золоте руно» в номінації «Актуальність розглянутої проблеми».

Вітаємо переможців районного конкурсу цифрової фотографії «Книга у нашому житті» серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району: Шніт Валерію – у номінації «Читаюча людина»; Данилюк Ніколь у номінації «Літературні герої оживають на світлинах» та Радкевич Маргариту у номінації - «Гумористичні фото». Переглянути роботи >>>

Колесникова Тимофія, що посів ІІ місце у районному етапі конкурсу дитячого малюнку «Пожежа очима дітей».

Вітаємо призера проекту «Невідомі сторінки із життя та творчості Т.Г. Шевченка» у номінації «Факти із життя Т.Г. Шевченка» учня 11-А класу Борніка Віталія. Переглянути презентацію >>>

Декілька років поспіль учні 2-6 класів нашої гімназії беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру”. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.
       У цьому році сім учнів нашої гімназії отримали оцінку «відмінний результат». Вітаємо учнів 6-Б класу: Межевич Анну, Пшеничник Дарину, Яременко Владу, Ляпіну Анну та учнів початкової школи: Кракович Борислава, Іносову Наталю та Фень Олександу.

Учні 5-Б, 8-А та 10-А класів (вчитель Стародуб Н.В.) брали участь та посіли призові місця у Міжнародному дистанційному бліц-турнірі з англійської мови, який проходив в рамках проекту "Новий урок". Вітаємо переможців!

24 березня 2016 року відбувся районний етап Турніру "Фінансова грамотність". Команда учнів нашої гімназії "Chestnut" під керівництвом вчителя географії та економіки Козубенко Л.О. посіла ІІІ місце у номінації "Кращий відеоролик" (автор: учениця 11-А класу Пустоварова Поліна).
     Учасники команди Грицюк Богдан, Хвойницький Вадим, Кузнєвоц Ілля, Хомченко Марта, Дяченко Вероніка, Мусієнко Віктор, Низенко Маргарита показали високий рівень знань з економіки, уміння вести наукову дискусію, проявили високий рівень командної взаємодії. Вітаємо призерів, бажаємо їм нових перемог!