Випуск 2016

Випуск 2015

Вітаємо учнів, які отримали 200 балів за результатами ЗНО: Білу Анастасію (математика, уч. Ходаківська С. О. та німецька мова, уч. Нікітюк Т. П.), Ходаківського Вадима (математика, уч. Новоселецький Г. Ю.)!
     За даними рейтингу ліцеїв та гімназій України (за результатами ЗНО з української мови і літератури у 2015 році) наша гімназія посіла 32 місце з 723-ьох. У рейтингу навчальних закладів Шевченківського району міста Києва 2 місце.

Випуск 2014

27 з 33 випускників навчаються на бюджеті!

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання учнів Гімназії у 2014 році є традиційно високими. Так, наприклад, з української мови та літератури 9 учнів мають результат вище 183,5 балів. З таких предметів, як: фізика, біологія та географія переважна більшість учнів отримали оцінку вище, ніж 173 бали.

23 з 32 випускників навчаються на бюджеті.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання учнів Гімназії у 2013 році є достатньо високими. Так, наприклад, з української мови та літератури 5 учнів мають результат вище 195 балів. З таких предметів, як: українська мова та література, математика, фізика та хімія, – не менше половини учнів отримали оцінку вище, ніж 173 бали.

Розподіл учнів за отриманими результатами представлено на наступній діаграмі. Предмети зображено різними кольорами. Зверху стовпчика позначено кількість учнів, результати яких відповідають різним інтервалам за шкалою 100-200 балів.

На останній діаграмі представлено результати за основними предметами. Висота стовпчика відповідає відсотку (%) учнів, які отримали відповідний результат, від загальної кількості випускників Гімназії, які складали ЗНО з цього предмета.